فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
۱۷۰ شرکت مورد پذیرش و حمایت پارک علم و فناوری البرز قرار گرفتند

۱۷۰ شرکت مورد پذیرش و حمایت پارک علم و فناوری البرز قرار گرفتند

سید مهران مهدوی در گفتگو با خبرنگار بازار با بیان اینکه استان البرز به عنوان قطب صنعتی و فناوری کشور رتبه چهارم شرکت های دانش بنیان را از آن خود کرده که بسیاری از آن ها در پارک علم و فناوری البرز مستقر هستند، اظهار کرد: تا کنون پارک علم و فناوری البرز به دلیل حضور واحدهای فناور و دانش بنیان در مجموعه و در نتیجه ظرفیت ویژه و چشمگیر مجموعه این افتخار را داشته تا میزبان مسئولان و مدیران ارشد ملی و استان باشد.

مهدوی با اشاره به اینکه این شرکت ها در حوزه های فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی، علوم پایه، سلامت، بهداشت و درمان و… فعالیت دارند، اضافه کرد: بیشتر آنها در زمینه فنی و مهندسی فعال هستند.

مهدوی اظهار کرد: پارک علم و فناوری البرز علاوه بر امکان فعالیت شرکت های کوچک و متوسط دانش بنیان و کارآفرین در یک محیط اقتصادی، بستر لازم را برای انتقال و توسعه فناوری تولید با ارزش افزوده بالا، جذب سرمایه‌گذاری خارجی و ورود کارآفرینان و واحدهای صنعتی به بازارهای ملی و جهانی را فراهم می کند.

وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری البرز محور توسعه فناوری و تجاری سازی در استان البرز و همچنین استان های همجوار به ویژه استان تهران است، اضافه کرد: این پارک در راستای توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور و استقرار تعداد بیشتری شرکت دانش بنیان و فناور در پارک و مراکز رشد اقماری و وابسته به آن تلاش می کند.

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اشاره به راه اندازی کارخانه نوآوری در استان البرز گفت: کارخانه نوآوری یکی از نیازهای اساسی استان البرز در حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوآورانه است که با حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری، تلاش پارک علم و فناوری البرز و همکاری خوب شهرداری و شورای شهر کرج و سایر دستگاه های علمی و اجرایی ظرف چند ماه های آینده به بهره برداری می رسد.

مهدوی گفت: از جمله اقدامات دیگر پارک برگزاری تورهای فناوری و توسعه ساختارهای فناوری برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور در استان البرز پارک بوده و پارک علم و فناوری البرز با تعامل سازنده و خوب با دستگاه های مختلف علمی، فناوری و اجرایی استان بستر و اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی استان را فراهم و تقویت کرده است.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *