فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
۲۶ طرح آبفا از محل اعتبارات ارزی و ملی در البرز تکمیل می شود

۲۶ طرح آبفا از محل اعتبارات ارزی و ملی در البرز تکمیل می شود

مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز اعلام کرد که امسال ۲۶ طرح آب و فاضلاب از محل اعتبارات ارزی (با روش فاینانس) و ملی در این استان تکمیل و بهره برداری می شود.

ذوالفقار مهدی زاده روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: به دنبال ادغام و یکپارچه سازی فعالیت های شرکت های آبفای شهری و روستایی البرز از آغاز سال جدید،چهار طرح از برنامه های عمرانی آبفای شهری با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال به همراه ۱۸ میلیون یورو فاینانس خارجی و ۲۲  طرح از برنامه های آبفای روستایی با اعتبار ۴۴۰ میلیارد ریال برای افتتاح درسال ۹۹ آماده بهره برداری می شود.
وی افزود:چهار طرح نخست مربوط به تکمیل وبهرهبرداری از مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کرج به روش فاینانس خارجی و طرح فاضلاب مهدی آباد چهارباغ به همراه دوباب مخزن ذخیره آب با مجموع ۱۵ هزار متر مکعب درشهر فردیس و منطقه مهرشهر کرج اجرا می شود.
مدیرعامل آبفای استان البرز در خصوص ۲۲ طرح دیگر گفت: این طرح ها مربوط به تامین آب، احداث مخزن، حفرچاه، توسعه و اصلاح شبکه های فرسوده و خطوط انتقال آب روستاها است که با اعتبار ۴۴۰ میلیارد ریال درسطح استان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی درحال اجرا و تکمیل است.

شرکت آب و فاضلاب استان البرز حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک دارد.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *