فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
آغاز داوری جشنواره مطبوعات البرز از مرداد ماه

آغاز داوری جشنواره مطبوعات البرز از مرداد ماه

مدیر عامل خانه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری البرز از تمدید دوباره مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات این استان خبر داد و گفت: آثار این جشنواره از ابتدای مرداد ماه توسط استادان دانشگاه‌های برتر تهران داوری می‌شود.

رضا عباس زاده روز جمعه افزود: با توجه به درخواست تعداد زیادی از اصحاب رسانه و روزنامه نگاران استان، ارسال آثار تا پایان تیرماه ٩٩ تمدید شده است.
وی با بیان اینکه پیش از این مهلت ارسال اثر تا ۲۷ تیر ماه تمدید شده بود، یادآور شد: افرادی که مشکلاتی در ارتباط با ایمیل و یا مسایل نرم افزاری در حوزه ارسال آثار دارند از طریق خانه مطبوعات پیگیر شوند.
عباس زاده با بیان اینکه مهلت ارسال آثار دیگر به هیچ وجه تمدید نمی‌شود خاطر نشان کرد: متقاضیان شرکت در چهارمین دوره جشنواره مطبوعات استان البرز، پس از بارگذاری در سامانه خانه مطبوعات مطالب خود را به دبیرخانه جشنواره در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل دهند.

وی یادآور شد: چهارمین جشنواره مطبوعات البرز در ۲ بخش اصلی و موضوعی با همکاری خانه مطبوعات و اختتامه آن ۱۵ مرداد به مناسبت روز خبرنگار برگزار می‌شود.
مدیرعامل خانه مطبوعات البرز گفت: بخش‌های اصلی جشنواره شامل مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس (خبری، غیرخبری)، خبر، گزارش(خبری، تحلیلی)، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه آرایی، طنز مکتوب، طرح و کاریکاتور است.
عباس‌زاده افزود: بخش های موضوعی شامل رونق تولید(حمایت از کالای ایرانی)، جهش تولید، توسعه استان البرز، حقوق شهروندی، دین و معنویت، نشاط اجتماعی، خانواده و سبک زندگی، آب و محیط زیست، چالش‌ها و آسیب های اجتماعی (طلاق، حاشیه نشینی، اعتیاد، فساد اداری، بیکاری و فقر) و نظام سلامت با محوریت ویروس کرونا خواهد بود.
هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای کیفی خبر و اطلاع رسانی در استان، گسترش فرهنگ مطالعه و روزنامه خوانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه‌های استان و نیز توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات عنوان شده است.

متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند تا  ۲۷ تیر ۹۹ با مراجعه به پایگاه اینترنتی خانه مطبوعات استان  آثار خود را بارگذاری کنند. اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری البرز سوم شهریور ۱۳۹۵ برگزار شده بود.

از مجموع ۲۱۸ رسانه دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۱۳۷ رسانه شامل هفت روزنامه، ۳۲ هفته نامه، ۱۸ دوهفته نامه، ۴۱ ماهنامه، ۶ دوماهنامه، ۲۸ فصلنامه و پنج دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شوند.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *