فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
راه اندازی ۴۷۰ مرکز مجازی اوقات فراغت در استان البرز

راه اندازی ۴۷۰ مرکز مجازی اوقات فراغت در استان البرز

رئیس اداره فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از راه اندازی ۴۷۰ مرکز مجازی اوقات فراغت در استان اابرز خبرداد و گفت:جشنواره ترنج برای کشف و شکوفایی استعداد دانش آموزان برگزار می‌شود.

جواد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، در خصوص نحوه اجرای‌های ویژه اوقات فراغت و تابستانه ویژه دانش آموزان استان البرز، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای برنامه ریزی اوقات فراغت جلسات متعددی با حوزه ورزش و جوانان در قالب کمیسیون اوقات فراغت برگزار شد.

وی با بیان اینکه با فعالیت گسترده شبکه شاد تولیدات در زمینه‌های مختلف در آنجا بارگذاری شد، افزود: تاکنون ۴۳۰ کلیپ با موضوعات مختلف و در قالب انجمن‌های ۲۲گانه کانون‌ها تولید شده است.

رئیس اداره فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه شیوه نامه اوقات فراغتی که ابلاغ شد نیز همین فعالیت‌هایی که ما در حال انجام آن بودیم، بیان کرد: اکنون فعالیت‌ها و برگزاری کلاس‌های حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۳۰ کانون و دارالقرآن در استان البرز برگزاری می‌شود.

محمدی از راه اندازی ۴۷۰ مرکز مجازی اوقات فراغت در استان البرز خبر داد و تصریح کرد: افراد در این مراکز مجازی عضو شده و از تولیدات ساخته شده بهره مند می‌شوند.

وی استعداد یابی و شکوفایی را یکی از برنامه‌های اولویت دار آموزش و پرورش در بخش فرهنگی عنوان و خاطرنشان کرد: در این راستا امسال با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان جشنواره مشترکی با عنوان ترنج برای تحقق این موضوع برگزار می‌کنیم.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *