فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
فرهنگیان البرز در مقابله با کرونا نقش بی بدیلی دارند

فرهنگیان البرز در مقابله با کرونا نقش بی بدیلی دارند

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: فرهنگیان البرز همچون دیگر اقشار در مقابله با کرونا و رزمایش کمک مومنانه نقش بی بدیلی دارند.

سردارسید یوسف مولایی روز پنجشنبه درآیین تجلیل از فرهنگیان نمونه بسیجی استان البرز به مناسبت هفته معلم اظهارداشت: مقام معظم رهبری دراهمیت قشر فرهنگیان فرمودند، درواقع پایه ریز تمدن نوین اسلامی شما هستید، این فرموده نشان از نقش مهم و تأثیر گذار معلم در جامعه دارد.

وی بیان داشت: فرهنگیان دراین ایام با فعالیت درپیام رسان های مختلف، آموزش دانش آموزان را به پیش می‌برند واین نشان از جهادی و بسیجی بودن معلمان است زیرا که بسیجی فقط به معنای داشتن پرونده بسیجی نیست و اگر یک حرکت بسیجی و انقلابی انجام شود آن فرد بسیجی محسوب می‌شود.

مولایی خاطرنشان کرد: نقشی که فرهنگیان دربحث روشنگری و آگاه سازی درجامعه دارد قابل ستایش است و دراین راستا بسیج فرهنگیان ازهیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

وی تصریح کرد:بسیج فرهنگیان با همکاری آموزش و پرورش فعالیت‌های خوبی را درسطح استان انجام می‌دهد.

مولایی ادامه داد: اقدامات کمک مومنانه،‌همدلی و مواسات به معنای همدلی ملت ایران، مغفرت،‌احسان، گذشت و رحم است و همانطور که خداوند فرموده که رحم کنید تا به شما رحم کنند.

وی اضافه کرد: جنگ با ویروس کرونا درتمام عرصه و جبهه ها شکل گرفته و برای نشان دادن فصل دیگری از چهره ملت ایران رزمایش کمک مومنانه صورت گرفته است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرزیادآورشد: مجموعه سپاه و بسیج دراستان آماده است در مسیر ریشه کنی بیماری ویروسی کرونا و مبارزه با نفوذ فرهنگی دشمنان همراه با دیگر ارگان های نظام تا آخرین لحظه تلاش کند.

وی با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه در سه فاز انجام می شود، گفت: مرحله اول این رزمایش در آستانه ماه مبارک رمضان آغاز شده، مرحله دوم آن در شب نیمه ماه مبارک رمضان و همزمان با شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) و مرحله سوم آن نیز در روز عید سعید فطر انجام می شود.

مولایی افزود: کمک به مستمندان به ویژه افرادی که در اثر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده و متضرر شده اند از برنامه های اصلی در این رزمایش می باشد و تمام امکانات جمع شده تا با رعایت کرامت انسانی این کمک ها به دست افراد مورد نظر برسد.

دراین آیین فرماندهان کانون های بسیج فرهنگیان استان البرز گزارشی از برنامه های جهادی فرهنگیان درحوزه مبارزه با بیماری کرونا و رزمایش کمک مومنانه درکنارسایربرنامه های بسیج بیان کردند.

دراین آیین از ۱۴ فرهنگی بسیجی نمونه با اهدا لوح و هدیه تجلیل شد.

استان البرز بیش از ۵۰ هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته دارد.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *