فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
قدردانی نماینده ولی فقیه در استان البرز از همت گروه‌های مردمی و جهادی

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان البرز از همت گروه‌های مردمی و جهادی

آیت‌الله حسینی همدانی در رزمایش فرهنگی، بهداشتی و درمانی مهدی موعود (عج) که امروز برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی و فرجه و عرض خدا قوت به بسیجیان سپاه امام حسن مجتبی علیه‌السلام استان البرز، اظهار داشت: بنده به‌نوبه خودم از همه‌کسانی که دغدغه داشتند و احساس وظیفه و مسئولیت کردند تشکر و قدردانی دارم.

همچنین وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های بصیر در تاریخ انقلاب اسلامی انجام‌وظیفه در زمان مناسب است، افزود: بصیر یعنی کسی که در تمام زمان‌هایی که احتیاج به او در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی که مربوط به آرمان‌ها و اهداف انقلاب بوده به‌موقع حاضرشده و وظیفه خود را انجام دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه حوادث طبیعی یکی از مسائلی است که در طول این سالیان برای ایران به وجود آمده است، بیان کرد: به حمدالله در تمام این مسائل گروه‌های مردمی و جهادی باقوت و قدرت وارد عرصه شدند و کمبودهای مربوط به این حوزه را جبران کردند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی، گفت: یکی از ویژگی‌های مردم ایران به‌خصوص ویژگی‌های بسیج این است که در مقاطع مختلف روش‌ها و تاکتیک‌های خودش را با موقعیت‌های زمان تغییر می‌دهد و آن وظیفه‌ای که باید انجام دهد را به بهترین شکل و کیفیت ارائه می‌دهد.

وی در بخش دیگری بابیان اینکه جشن ولادت حضرت حجت سلام‌الله‌علیه یکی از اعیاد بزرگ ماست، تصریح کرد: روح ما و انقلاب اسلامی با انقلاب حضرت حجت سلام‌الله عجین شده و ما وظیفه مقدمه سازی ظهور آن حضرت را داریم.

امام‌جمعه کرج در ادامه با تأکید بر اینکه نمی‌توانیم در این فرصت‌هایی که هست بی‌تفاوت عمل کنیم، تصریح کرد: باید با شرایط زمان و مکان آن وظیفه‌ای که داریم را انجام دهیم که به حمدالله عزیزان نه‌ فقط در استان البرز بلکه درجاهای دیگر به روش‌های مختلف این جشن را برپا کردند.

گفتنی است رزمایش فرهنگی، بهداشتی و درمانی مهدی موعود (عج) باهدف ترویج فرهنگ مهدوی و پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در کانون شهید سبحانی کرج آغاز شد.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *