فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران
تبلیغات
طراحی سایت
مشکلات شهرستان های البرز بررسی شود

مشکلات شهرستان های البرز بررسی شود

نورمحمد فردی روز یکشنبه در حاشیه نشست با فرمانداران استان البرز افزود: تمام مدیران و فرمانداران هر سال  بر اساس شاخص‌های سازمانی مورد ارزیابی قرار می گیرند  و حداقل کسانی که ۸۵ امتیاز را کسب می‌کنند عملکرد آن ها رضایت بخش است و کمتر از این باید مورد تذکر قرار گیرد و در صورت عدم توجه قطعا جابجا خواهند شد.

وی ادامه داد: فرمانداران در قلمرو و ماموریت خویش به عنوان نماینده عالی دولت مسوولیت اجرایی سیاست‌های عمومی دولت را به عهده دارند و مسوول برقراری حفظ نظم و امنیت هستند و یکی دیگر از وظایف فرمانداران پیش‌بینی و پیشگیری معضلات امنیتی، اجتماعی و سیاسی می باشند و باید اولویت ها را احصا و  برای حل آنها اقدام کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: نظارت و بازرسی از دیگر دستگاه ها اعم از ادارات، سازمان ها و شرکت های دولتی که به نحوی از بودجه دولت استفاده می کنند به عهده فرمانداران است.
فردی اظهار داشت: برابر آخرین اصلاحات در خصوص وظایف فرمانداران و طبق مصوبه شورای عالی اداری کشور و در اجرای مفاد تبصره ۳۱ قانون برنامه دوم توسعه، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در حدود  ۴۰ ماده و تبصره در مورد وظایف فرمانداران تصویب و تعریف شده  که باید  این مصوبات مبنای کار فرمانداران می باشد.
وی تاکید کرد: برگزاری جلسات مختلف شهرستان ها  از جمله شورای تامین، شورای اداری، کمیته برنامه‌ریزی،  شورای آموزش و پرورش و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری  بر اساس جدول زمانی با حضور فرماندار و عضویت  تمام مسوولان ادارات ذی ربط برگزار شود.
فردی گفت: حدود و اختیارات فرمانداران بسیار گسترده است  به طوری که عزل و نصب مدیران دستگاه‌های دولتی در شهرستان ها توسط مدیران کل  و با هماهنگی فرمانداران صورت می‌گیرد.
وی افزود: تصمیم گرفته شد در هر نشست  فرمانداران قبلا مسایل و مشکلات مناطق جمع‌بندی و برحسب مورد مدیران کل در نشست دعوت تا پاسخگوی سوالات و مشکلات مناطق باشند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز یاد آورشد:  بر اساس برنامه ریزی های انجام شده نشست دوره ای فرمانداران با حضور استاندار استان،  معاونان، مشاوران و مدیران کل ذیربط در محل استانداری برگزار شد و هدف از تشکیل نشست دوره ای فرمانداران بررسی آخرین رویدادهای سیاسی، امنیتی و اجتماعی و همچنین بررسی مشکلات اقتصادی،  عمرانی استان بوده است.
استان البرز با سه میلیون نفر جمعیت دارای ۶ شهرستان ساوجبلاغ ، نظرآباد، کرج ، طالقان، اشتهارد و فردیس است.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *