فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
۲۲۰ هزار خودرو غیربومی با هدف مقابله با شیوع کرونا اجازه ورود به البرز را پیدا نکردند

۲۲۰ هزار خودرو غیربومی با هدف مقابله با شیوع کرونا اجازه ورود به البرز را پیدا نکردند

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، با اشاره به ماموریت سنگین نیروی انتظامی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مهار ویروس کرونا، گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس در استان البرز، بیش از ۲۴۰ هزار لیتر الکل، ۵۰۰ هزار قلم لوازم ضدعفونی کننده و ۶۰۰ هزار قلم کالای پزشکی قاچاق و احتکار شده در سطح استان کشف و با هماهنگی مقام‌های قضایی به دانشگاه های علوم پزشکی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی با بیان این که کشفیات پلیس از ایجاد بحران کمبود اقلام بهداشتی و پزشکی در استان جلوگیری کرد، افزود: در ایام اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، پلیس با کمک سایر دستگاه‌ها ۳۷ محور ورودی و خروجی را مسدود و در ۲۷ محور به صورت شبانه روزی طرح ایست و بازرسی اجرا کرد که نتیجه آن کنترل بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار خودرو و ممانعت از ورود ۲۲۰ هزار خودروی غیربومی به استان البرز بود.

سردار محمدیان با بیان این که پلیس دوشادوش مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا تلاش کرده، اظهار کرد: بنابر اظهار نظر کارشناسان استان البرز در مبارزه با کرونا یکی از استان‌های برتر کشور بوده است.

وی با بیان این که کشفیات مواد مخدر استان البرز در ۳ سال گذشته ۳ برابر شده است، تصریح کرد: در سال ۹۸ با تلاش ماموران جان برکف پلیس، ۱۷ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

سردار محمدیان با بیان این که مبارزه با سرقت یکی از اولویت های پلیس به شمار می رود، اظهار داشت: علی رغم آزادی تعداد زیادی از سارقان در ایام کرونا، در ۳ ماهه ابتدای سال ۹۹ شاهد کاهش ۳ درصدی وقوع سرقت در استان البرز بوده ایم.

این مقام انتظامی با بیان این که در حوزه راهنمایی و رانندگی استان البرز جزء استان‌های برتر کشور است ادامه داد: در بحث جرائم فضای مجازی میزان پرونده های ورودی به پلیس از سال گذشته تاکنون ۳ برابر افزایش پیدا کرده که باید در زمینه فرهنگ سازی استفاده از این فضا دستگاه‌های متولی جدی تر برخورد کنند.

سردار محمدیان با اشاره این که وظیفه ذاتی پلیس برخورد با جرائم و مجرمان است بیان کرد: با این وجود پلیس در بحث آموزش های همگانی نیز اقدامات خوبی را انجام داده و کارشناسان این نیرو در حوزه های مختلف به شهروندان و جامعه هدفشان آموزش های لازم را ارائه می کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان با استقبال از تداوم جلسات با معتمدان خاطرنشان کرد: پلیس در اقصی نقاط کشور به صورت شبانه روز در حال تلاش برای امنیت کشور است و با تلاش بی وقفه اش آرامش را به مردم هدیه می‌کند.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *