فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
پیام نوروزی مدیر عامل بیمه البرز

پیام نوروزی مدیر عامل بیمه البرز

 متن پیام مدیرعامل بیمه البرز به شرح زیر است:

اکنون که زمین و زمان جامه نو بر تن می کند و بهار طبیعت فرا می رسد، خداوند سبحان را شاکرم که به ما عنایت فرمود تا سالی که با حوادث طبیعی آغاز و با حوادث طبیعی پایان پذیرفت رابا همت همکاران صدیق، زحمتکش و پرکار و تلاش به خوبی سپری و گام‎های استوار و بلندی در راستای اهداف بلند شرکت بیمه البرز برداریم.

در این سال با وجود تمام حوادث واقع شده، شرکت بیمه البرز توانست ضمن انجام رسالت اجتماعی خود در راستای گسترش فرهنگ بیمه در کشور دستاوردهای قابل توجهی کسب و علی­رغم مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا ضمن عملکرد مطلوب، بزرگترین سرمایه و دارایی خود را که رضایتمندی و اعتماد مشتریان است، بیش از پیش حفظ نماید.

اینجانب در آستانه سال نو  از خدمات بی شائبه شما همکاران شریف بیمه البرز تشکر صمیمانه می‎نمایم. کارکنانی که با وجود محدودیت‎ها و مشکلات، با تلاش‎های شبانه روزی، صفحات زرینی در دفتر اقتصادی میهن مان گشودند و در سایه ‌همکاری و همراهی این عزیزان، توانستیم شاهد این دستاوردهای بزرگ در شرکت بیمه البرز باشیم.

به فضل خدا در سال جدید، برآنیم با افزایش پورتفوی سودآور و با تأکید بر محوریت فروش بیمه­ نامه های خرد به ویژه بیمه­ نامه ­های عمر، در کنار تحولات دیجیتال، سهم شرکت را از بازار بیمه ­ای کشور افزایش دهیم و به موفقیت های چشمگیر جدیدی دست یابیم.

در پایان برخود لازم میدانم فرارسیدن روزهای نویدبخش بهار و آغاز سال نو را خدمت همه  مشتریان، کارکنان، نمایندگان، کارگزاران، سهامداران و خانواده ­های معزز ایشان تبریک و تهنیت عرض نمایم و در پرتو الطاف بیکران خداوند بزرگ، سلامتی، سعادت، شادکامی، طراوت و عزت همه سروران گرامی را طلب نمایم.

به گزارش ایلنا

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *