فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تصفیه آب
۸ روستای البرز به اینترنت دسترسی ندارند

۸ روستای البرز به اینترنت دسترسی ندارند

سودابه رادفر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، گفت: طی روز گذشته  طرح‌های پیشران اقتصاد دیجیتال کرج با مشارکت بخش خصوصی و حضور رئیس جمهور به صورت ویدئوو کنفرانس رونمایی شد؛ در این میان دو هزار میلیارد سرمایه گذاری انجام شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ستان البرز بیان کرد: تلویزیون اینترنتی امروز رقیبی برای صدا سیمای ماست و مهم ترین تفاوتش با تلویزیون های سنتی این است که مخاطب تصمیم می گیرد چه برنامه ای و در چه زمانی ببیند. با توجه به مطالبات بخش کثیری از مردم که خواهان تنوع بیشتری بودند شبکه ها معرفی شده اند. تلویزیون اینترنتی در بستر اینترنت شبکه خانگی ارائه و یک ماه اول رایگان است.

رادفر بیان کرد:  افتتاح‌هایی در حوزه شبکه ملی اطلاعات انجام‌شد که شامل راه اندازی تلویزیون اینترنتی و مرکز داده ابری که قاعدتا فناوری جدیدیست و می تواند با دیتا سنترهای قدیمی به صورت جدی رقابت کند.

رادفر با اشاره به اینکه اکنون به صورت پلکانی بازگشایی ادارات و مشاغل انجام شده ولی ممکن است شرایط پیک کرونایی دوباره برگردد، گفت: بنابراین تهیه زیر ساخت های اینترنتی در تمام استان لازم است‌.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز اظهار کرد: ۸ روستا در استان بدون پوشس اینترنت هستند که جزو روستاهای بالای ۲۰ خانوار هستند. ابلاغیه ها انجام‌شده که ۳ مورد تا دو ماه آینده انجام می‌شود. پوشش شهری در استان بر اساس آمار ما ۱۰۰ درصد است.

رادفر اعلام کرد: حدود ۱۰ شرکت متضرر از کرونا در استان البرز برای دریافت بسته ۵۰ میلیون تومانی درخواست داده اند.

وی در مورد فراهم بودن زیر ساخت‌های راه اندازی تلویزیون اینترنتی گفت: ۸۰ درصد زیر ساخت‌ها فراهم است ولی اساسا چون فناوری اطلاعات دانش جدیدی در جامعه بشری است خدمات در ابتدا راه اندازی و سپس جا انداخته می‌شود.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *